Doğukan Yıldırım

Hakkımda

Ben Kimim ?

Merhabalar , ismim Doğukan . 20 yaşındayım , Açıköğretim Anadolu Üniversitesinde Web Tasarım  ve Kodlama okuyorum . Yaklaşık 2 yıldır e-ticaretin içindeyim ve elimden geldiğince kendimce yararlı bilgiler ve deneyimler elde ediyorum. Bu deneyimlerimi kullanarak kısa zamanda güzel kazançlar elde etmeye başladım. Sosyal medya reklamcılık işine girdim ve şuanda devam ettiğim bir iştir. Ayrıca sosyal medya uzmanıyım , sosyal medya hesapları yönetiyorum ve birçok yüksek hesaplarında sosyal medya uzmanlığını yapıyorum . Elimden geldiğince günümü bilgisayar başında geçiriyorum. Şuanlık bunlardan bahsedebilirim , inşallah kendimi daha geliştirir ve ilerletirim . Büyük işlerle de ismim anılır..

REKLAMCILIK

Her yüzyılda, gelişen teknoloji ve farklılaşan hayat koşulları ile bu mecralara sürekli yenileri eklenmiştir. Özellikle matbaadan itibaren hızlı bir gelişim gösteren ve daha da kuvvetlenen reklamcılık, iletişim araçlarının gelişmesiyle günümüzdeki internette de yerini almıştır diyebiliriz.

SOSYAL MEDYA UZMANLIĞI

Sosyal Medya Uzmanı oluşturacağı strateji ile önce markanızın konumlanmasını sağlar, daha sonra da edinilen bu konumun korunması ve yükseltilmesi için çaba gösterir. Sosyal Medya Uzmanı bir grafik tasarımcısı değildir, web tasarımcısı değildir,yazılımcı hiç değildir.

Sosyal Medya Uzmanı; sosyal mecrada yaşayan, kendine özgü tecrübe ve donanıma sahip, sosyal mecraların ince çizgilerini takip eden ve yöneten özel insanlardır.

Sosyal Medya Hesaplarım

www.instagram.com/critical.dogukan
www.facebook.com/critical.doqukan
twitter.com/crtcldgkn

İletişim Mail

info@dogukann.com